HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-06-11 15:18:30
A+ A- Printo artikullinVietnam-Seli e Shenjtë: takim i grupit të punës në VatikanTakimi i katërt i grupit dypalësh të punës ndërmjet Vietnamit dhe Selisë së Shenjtë do të mbahet në Vatikan më 13 e 14 qershor. Lajmi jepet nga Salla vatikanase e Shtypit. Marrëdhëniet ndërmjet dy vendeve, të cilat kanë pasur vështirësitë e tyre gjatë viteve, kanë hyrë tani në një hulli të përshtatshme për të diskutuar mbi çështje me rëndësi. Takimi i tretë u zhvillua në Hanoi, në shkurt 2012.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama