HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Audiencat dhe Lutjet e Engjëllit të Tenzot >  2013-06-19 16:24:38
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës: “I krishteri, gati për të kumtuar Ungjillin”Në Tweet-in e sotëm, Papa Françesku pohon: “I krishteri është i gatshëm ta kumtojë Ungjillin, sepse nuk mund ta mbajë për vete gëzimin, që lind nga njohja e Krishtit”.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama