HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Audiencat dhe Lutjet e Engjëllit të Tenzot >  2013-06-30 16:04:36
A+ A- Printo artikullinBamirësi e gëzim në dy tweet-e të Papës FrançeskuSot është dita kushtuar bamirësisë së Papës. “Ju falënderoj për lutjet e solidaritetin tuaj”: është teksti i një tweet-i botuar sot paradite në faqen e internetit@pontifex të papës Françesku. Gjithnjë sot u botua një tweet tjetër i Papës: “I krishteri nuk mund të jetë kurrë i mërzitur e i trishtuar. Kush e do Krishtin, është plot gëzim e përhap gëzim”.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama