HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Audiencat dhe Lutjet e Engjëllit të Tenzot >  2013-07-05 16:21:24
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës: Jezusi është mik, mjeshtër i së vërtetës e i jetës, që na tregon udhën e së lumturisëTweet i ri i Papës Françesku, sot, ditë e botimit të Enciklikës ‘Lumen fidei’: “Jezusi - shkruan Papa Françesku, nuk është vetëm mik. Është edhe mjeshtër i vërtetësisë e i jetës, që na tregon udhën për të gjetur lumturinë”. Mund ta lexoni duke hapur faqen e internetit@pontifex, në nëntë gjuhët kryesore të botës.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama