HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Audiencat dhe Lutjet e Engjëllit të Tenzot >  2013-07-14 16:25:40
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës: në Vitin e Fesë të përpiqemi çdo ditë për ta njohur më mirë JezusinNjë tweet i ri, sot, në faqen e internetit pontifex@, në nëntë gjuhë. Papa shkruan: “Në Vitin e Fesë të përpiqemi të bëjmë çdo ditë diçka konkrete për ta njohur më mirë Jezusin”.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama