HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-07-19 14:35:06
A+ A- Printo artikullinPapa DBR-së në tweet: do të takohemi brenda tre ditësh në RioPapa Françesku i kushton një tweet Ditës Botërore të Rinisë e të rinjve që do të jenë së bashku me të dhe u le takimin në Rio de Zhanejro javën e ardhshme. “Shumë prej jush të rinjve tashmë kanë mbërri në Rio e shumë të tjerë janë duke arritur në këto orë. Do të shihemi atje brenda tre ditësh”, shkruan Papa Bergoglio në faqe tij të internetit @Pontifex.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama