HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Audiencat dhe Lutjet e Engjëllit të Tenzot >  2013-08-25 15:23:15
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës: “Mos kini frikë t’i kërkoni falje Zotit. Ai nuk lodhet kurrë së faluriPas lutjes së Engjëllit të Tënzot, në faqen e internetit @pontifex, u duk ky tweet i Atit të Shenjtë: “Mos kini frikë t’i kërkoni falje Zotit. Ai nuk lodhet kurrë duke falur. Zoti është mëshirë e pastër”.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama