HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-09-09 14:24:00
A+ A- Printo artikullinThirrje e re e Papës për paqen, në Twitter: “Të ndërmarrim me guxim udhën e bisedimeve”Papa nuk rresht së mobilizuari ndërgjegjet e njerëzve anembanë botës, për paqen në Siri. Sot, në mesazhin e tij të ri në Twitter, shkruan: “Kërkoj që të ndërmerret me guxim e vendosmëri udha e takimit dhe e bisedimeve”. Si të gjitha tweet-et e mëparshme, edhe ky mban hashtagun #prayforpeace, lutu për paqen.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama