HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-09-10 15:05:27
A+ A- Printo artikullinSiri: Papa falënderon ata që u lutën e agjëruan për paqe dhe kërkon ta luftojmë të keqenPapa Françesku në një tweet të parë botuar në faqe @Pontifex deshi të “falënderonte të gjithë ata që kanë marrë pjesë në mbrëmësoren e lutjes dhe në agjërimin për paqen” në Siri.
Në një tjetër tweet të sotëm Papës Bergoglio pohon: "Lufta e vetme të cilën të gjithë duhet të luftojmë është ajo kundër së keqes " #prayforpeace
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama