HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-09-19 13:59:02
A+ A- Printo artikullinPapa: tweet; të gjithë jemi mëkatarë por besojmë në mëshirën e Zotit që na falPapa Françesku në një tweet të ri botuar në faqen e tij të internetit @Pontifex pohon: “Të gjithë jemi mëkatarë, por e jetojmë dhe përjetojmë gëzimin e faljes së Zotit dhe ecim plot besim udhës së mëshirës së tij”.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama