HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-09-26 10:44:56
A+ A- Printo artikullinPromovohet libri i don Lush Gjergjit: “Dashuria që nuk vdes – Të mëdhenjtë e shekullit XX”Nesër, në Bibliotekën Kombëtare të Prishtinës, në orën 11.00, promovohet libri i fundit i vikarit të përgjithshëm të Kosovës, don Lush Gjergji. Titulli është domethënës: “Dashuria që nuk vdes – Të mëdhenjtë e shekullit XX”. Do të flasin zëdhënësi i Presidencës së Kosovës, Xhavit Beqiri, profesor Visar Berisha dhe kritiku e publicisti Ndue Ukaj.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama