HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-10-08 15:06:35
A+ A- Printo artikullinProf. Paolo Kerubini emërohet zv.prefekt i Arkivit Sekret të VatikanitAti i Shenjtë emëroi zv.prefektin e ri të Arkivit Sekret të Vatikanit. Ai është prof. Paolo Kerubini, pedagog i Paleografisë latine në Universitetin e Palermos dhe në Shkollën Vatikanase të Paleografisë, Letërkëmbimit diplomatik dhe Arkivistikës.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama