HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kultura dhe shoqëria >  2013-10-10 15:58:12
A+ A- Printo artikullinTakimet e Gjeçovit në ZymMë 12 tetor, pra kësaj së shtune, në Zym të Kosovës do të mbahen Takimet e Gjeçovit. Karakteristikë e këtij viti është vënia në pah e figurës së aktores së shquar Katarina Josipi, siç na informon Frrok Kristaj, për Këshillin Organizativ, me telefon nga vendi…RealAudioMP3
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama