HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-10-21 16:38:28
A+ A- Printo artikullinShkodra feston Zojën e vetQë prej një jave, Shkodra ka qenë në festë për Zojën – Pajtore të qytetit verior shqiptar dhe për 10-vjetorin e lumnimit të Nënë Terezës. Të ndjekim informacionin e bashkëpunëtores sonë, Jolanda Baba…RealAudioMP3
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama