HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Audiencat dhe Lutjet e Engjëllit të Tenzot >  2013-10-26 20:26:30
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës: kultura e përjashtimit, shkak i shpërdorimit të ushqimeve dhe i izolimit të pleqveNjë tweet i ri i Papës, sot: “Kultura e përjashtimit - shkruan Ati i Shenjtë – prodhon shumë fryte të hidhura, nga shpërdorimi i ushqimeve, tek izolimi i shumë të moshuarve”.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama