HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Audiencat dhe Lutjet e Engjëllit të Tenzot >  2013-10-31 16:59:28
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës: Zoti na ndihmon t’i përballojmë të gjitha provat!Tweet i ri i Papës, natën e Solemnitetit të të Gjithë Shenjtorëve: “I krishteri, shkruan Ati i Shenjtë, di t’i kapërcejë vështirësitë, provat – e edhe disfatat - me paqen dhe shpresën, që gurrojnë nga Zoti”.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama