HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-11-12 15:12:35
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës për të dëmtuarit nga tufani Haiyan“Të kujtojmë Filipinet, Vietnamin dhe krejt rajonin e goditur nga tufani Haiyan. Tregohuni bujarë si me lutje, ashtu edhe me ndihmë konkrete”.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama