HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kultura dhe shoqëria >  2013-11-14 14:20:27
A+ A- Printo artikullinKoncert i Aleksandër Gashit në ShkodërNë bashkëpunim me Institutin Italian të Kulturës, në Shkodër u dha një koncert vokal-instrumental i pianistit dhe kompozitorit Aleksandër Gashi, me pjesëmarrjen e artistëve të tjerë shqiptarë e italianë. Bashkëpunëtorja jonë Jolanda Baba na njofton për këtë veprimtari të pianistit të shquar shqiptar, qytetar nderi i Romës që nga viti 2002….RealAudioMP3
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama