HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-11-15 15:00:51
A+ A- Printo artikullinKisha Katolike është kundër shkatërrimit të armëve kimike në ShqipëriTë dashur dëgjues, dje, zëdhënësi i Konferencës Ipeshvnore të Shqipërisë, Albert Nikolla ju njohu shkurtimisht me argumentet e trajtuara në asamblenë e dytë vjetore të ipeshkvijve dhe u përqendrua në shpjegimin e deklaratës së tyre kundër martesave brenda së njëjtës gjini. Sot, ai thellohet më shumë në temat kryesore të mbledhjes, duke komentuar edhe qëndrimin e ipeshkvijve kundër shkatërrimit të armëve kimike siriane në Shqipëri. Ta dëgjojmë…RealAudioMP3
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama