HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-11-25 16:41:08
A+ A- Printo artikullinNdjeti i përgjithshëm dhe misionar i lutjes për muajin dhjetor 2013Ndjeti i përgjithshëm na fton “të lutemi për fëmijët, viktima të braktisjes e të çdo forme të dhunës, që të gjejnë dashurinë dhe mbrojtjen, për të cilën kanë nevojë”.

Ndjeti misionar: “Të lutemi, që të krishterët, të ndriçuar nga drita e Fjalës së mishëruar, ta përgatisin njerëzimin për ardhjen e Shëlbuesit”.

Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama