HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2013-11-28 13:39:22
A+ A- Printo artikullinImzot Ksuereb emërohet delegat për Komisionet, pikë referimi për strukturat ekonomike të VatikanitPapa Françesku emëroi imzot Alfred Ksuereb, delegat për “Komisionin Papnor këshillimor për Institutin e Veprave Fetare” si edhe për “Komisionin Papnor këshillimor për studimet dhe organizimin e strukturës ekonomiko-administrative të Selisë së Shenjtë. Detyra e tij është të vigjëlojë e ta informojë Papën, në bashkëpunim me Sekretarinë e Shtetit, përsa i përket punës së ardhshme e nismave për t’u ndërmarrë.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama