HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kultura dhe shoqëria >  2013-12-06 19:01:29
A+ A- Printo artikullin10-vjetori i lumnimit të Nënë Terezës në Prishtinë10-vjetori i lumnimit të Nënë Terezës vazhdon të kremtohet në trojet shqiptare. Më 4 dhjetor, në Prishtinë, u hap një ekspozitë, për veçoritë e së cilës na flet bashkëpunëtorja jonë Rabije Ibraj – Mrika…RealAudioMP3
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama