HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Audiencat dhe Lutjet e Engjëllit të Tenzot >  2013-12-16 15:52:00
A+ A- Printo artikullinPapa pret ambasadorin e ri të KoresëPapa Françesku priti, sot paradite, në audiencë, zotin Françesko Kung-surk Kim, ambasador i ri i Koresë pranë Selisë së Shenjtë, me rastin e paraqitjes së Letrave Kredenciale.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama