HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2014-02-05 15:56:25
A+ A- Printo artikullinFestimet e Shën Gjon Boskos në KosovëMë 31 janar, në festën e shën Gjon Boskos, salezianët e Qendrës së kryeqytetit të Kosovës dhe ata të Gjilanit u mblodhën për të kremtuar së bashku. Të dëgjojmë informacionin e bashkëpunëtores sonë, Rabije Ibraj-Mrika…RealAudioMP3
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama