HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kultura dhe shoqëria >  2014-02-16 13:07:13
A+ A- Printo artikullinNesër, Kosova kremton përvjetorin e gjashtë të pavarësisëNesër, Kosova kremton përvjetorin e gjashtë të pavarësisë. Duke u uruar shqiptarëve të Kosovës këtë festë të bukur, po ia japim sot fjalën njërit prej politikanëve të saj, për të na folur për politikën kosovare e për dëshirën e popullit kosovar që të jetë pjesë e popujve evropianë, me të gjitha të drejtat. Në mikrofonin e don Marjan Palokës, flet Sali Bislimi…RealAudioMP3
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama