HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Audiencat dhe Lutjet e Engjëllit të Tenzot >  2014-02-14 14:36:36
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës për të fejuarit: mos kini frikë nga martesaSot, në festën e Shën Valentinit, mijëra të fejuar ishin tek Papa, që i priti në festë, duke i ftuar, edhe përmes Tweet-it: “Të rinj, mos kini frikë nga martesa: të bashkuar nga kurora besnike dhe frytet e saj, do të jeni të lumtur”.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama