HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2014-02-24 15:00:03
A+ A- Printo artikullinDon Albert Demaj, në meshën e Papës me kardinajtë e rinjTë pranishëm në meshën e djeshme të Papës Françesku me kardinajtë dhe në Engjëllin e Tënzot ishin edhe një grup shqiptarësh nga Zvicra Lindore. Nga sheshi i Shën Pjetrit, morëm përshtypjet e don Albert Demajt…RealAudioMP3
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama