HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2014-03-20 15:06:45
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës, 20 mars 2014Të mësohemi t’i themi “faleminderit” Zotit dhe të tjerëve. Ua mësojmë fëmijëve, por pastaj, e harrojmë!
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama