HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2014-04-28 18:06:18
A+ A- Printo artikullinZoja e Këshillit të Mirë dhe jehona e shenjtërimit të Gjon Palit II e të Gjonit XXIII në ShkodërZoja e Këshillit të Mirë dhe jehona e shenjtërimit të Gjon Palit II e të Gjonit XXIII në Shkodër. Këto, argumentet kryesore të informacionit të sotëm të bashkëpunëtores sonë, Jolanda Baba, nga qyteti verior i Shqipërisë…RealAudioMP3
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama