HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2014-04-30 16:23:04
A+ A- Printo artikullinShenjtorët Gjon Pali II dhe Gjoni XXIII, shpirtërisht në meshë, në PrishtinëMesha e së dielës në Katedralen ‘Nënë Tereza’ në Prishtinë është kremtuar, në atmosferën e shenjtërimit të Papës Gjon Pali II dhe të Papës Gjoni XXIII. Të dëgjojmë informacionin e Mrikë Ibrajt nga Prishtina…RealAudioMP3
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama