HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2014-05-01 16:37:19
A+ A- Printo artikullinTweet-i i Papës për 1 MajinU kërkoj atyre që kanë përgjegjësi politike të mos harrojnë dy gjëra: dinjitetin njerëzor dhe të mirën e përbashkët.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama