HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2014-06-13 12:10:01
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës, 13 qershor 2014Të mos e kundërshtojmë Shpirtin Shenjt, ta pranojmë gjithnjë dikimin e Tij, që na përtërin ne, Kishën dhe botën.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama