HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2014-08-07 18:32:20
A+ A- Printo artikullinDëshmia e zotit Ndoi Prennushi për mons. Zef Shestanin e prof. Zef PalinVazhdojmë intervistën me zotin Ndoi Prennushi nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës i cili erdhi në Romë dhe me këtë rast vizitoi programin e gjuhës shqipe të Radio Vatikanit. Ndër shumë kujtime e plot mallëngjim, ai na la këtë dëshmi për don Zef Shestanin themeluesin e Seksionit të gjuhës shqipe ….

Mbresat tuaja lidhur me prof. Zef Palin ? …. RealAudioMP3


Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama