HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Kisha >  2014-08-07 15:34:59
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës, 7 gusht 2014I krishteri është njeri, që di të përulet për ta lënë Zotin të jetë më i pranishëm në zemrën e vet dhe në atë të të tjerëve.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama