HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Udhëtimet apostolike  >  2014-08-16 10:36:34
A+ A- Printo artikullinPorta e GwanghwamunËshtë vend simbolik i Seulit, qendër e historisë së lashtë e të re të Koresë. Në këtë zonë të gjerë, që lidh Portën e Pallatit Perandorak me Sheshin e Bashkisë, ndodhen selitë e institucioneve qeveritare dhe organizohen kremtimet më të rëndësishme. Zona mund të zërë më se 500 mijë vetë.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama