HomeRadio Vatikani
Radio Vatikani   
Në gjuhë të tjera  

     Home > Udhëtimet apostolike  >  2014-08-16 10:41:40
A+ A- Printo artikullinTweet i Papës për martirët koreanë, 16 gusht 2014Martirët na mësojnë se pasuria, prestigji dhe nderimi i botës kanë pak rëndësi: Krishti është i vetmi thesar.
Share


Kush jemi Orari i programeve Shkruaji redaksisë Prodhime RV Links Në gjuhë të tjera Selia e Shenjtë Qyteti i Vatikanit Kremtimet liturgjike të Papës
Përmbajtja e kësaj faqeje gëzon të drejtën e autorit ©. Administratori / Web-team / Kushtet ligjore / Reklama